środa, 27 maja 2015

KONKURS

Witajcie kochani!

KONKURS
Przede wszystkim chciałabym podziękować osobom które stale zaglądają na mojego bloga i lubią go odwiedzać. Stuknęło już ponad 50 000 wyświetleń, bardzo się z tego powodu cieszę, cieszę się również że mam stałych czytelników i mam nadzieję że z czasem będzie Was coraz więcej :) ja także będę się starała rozwijać w tym kierunku dalej. Kolejny cel osiągnięty! Czy Wy też lubicie robić wszystko dla spełnienia marzeń, osiągnięcia celu?
Dziś obiecany KONKURS! (Pierwszy raz u mnie!)  O tematyce właśnie marzeń! :)


Nie współpracuję niestety z żadną firmą, dlatego tez nagrody ufundowałam sama, ale może znajdzie się parę osób chętnych ;).
a o to zasady:

*Napisz w komentarzu swoje imię, pierwszą literę nazwiska i podaj maila oraz odpowiedz na pytanie
Moim najważniejszym celem w życiu jest.....  lub
Moim największym marzeniem jest....
*Miło mi również będzie jeżeli dodasz mnie do obserwowanych, do kręgów google+
lub polubisz mnie na facebooku-   Klik (nieobowiązkowe)

Konkurs trwa od 27.05.2015 do 30.06.2015 r. Wybiorę 1 osobę.
Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu tygodnia od dnia zakończenia konkursu.
wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź :)
Powodzenia!

a nagrodami są:
-Avon Ożywiająco-wygładzający olejek do ciała i kąpieli z brazylijskimi jagodami Acai.
-Avon Upiększająco- rozświetlający krem do ciała. 
-Avon Szminka Luxe odc.High Style Coral
-Avon diamentowa konturówka do oczu odc. Emerald Glow
-Avon wielofunkcyjny pilnik do paznokci z polerką.
-Manhattan eyemazing eyeshadow 4

pomadka avon luxe


Wyniki Konkursu 6.07.2015r

W konkursie wzięły udział tylko 3 osoby, chciałabym nagrodzić wszystkie, ale niestety nagoda jest przewidziana tylko dla 1. Po dłuższym zastanowieniu się nagrodę postanowiłam wręczyć -  Katarzynie N. Mimo że miała bardzo krótką odpowiedź, ale była w tym dowolność, to uraczyło mnie w jej odpowiedzi to że na 1 miejscu ma chęć pomóc komuś, komuś bardziej potrzebującemu. To piękne marzenie! :)
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, życzę Wam spełnienia swoich marzeń i celów i Kasi gratuluję nagrody!
Skontaktyję się z Tobą Kasiu drogą mailową.!

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. Gabriela. Moja Pierwsza litera nazwiska to G. Email: gabrielagasiorowskaa@gmail.com
  Odpowiedź na Twoje pytanie: Hmm dałaś mi dużo do myślenia co do pytania życiowego celu bądź marzenia. Jeśli chodzi o cel to nie mam określonego, lubię sobie stwarzać jakieś cele czy priorytety. Na przykład moim szczególnym celem jest to aby w swojej pracy dawać z siebie 100% aby pracodawca był ze mnie zadowolony. Nie lubię gdy coś mi nie wychodzi, coś jest nie tak, coś zrobię źle. Później dręczy mnie, zastanawiam się 'co by było gdyby'. Perfekcjonistką nie jestem, ale lubię do tego dążyć :). Każdy z nas ma swój własny cel i tego powinniśmy się trzymać. Oprócz tego moim celem jest też to, aby skończyć studia i nigdy się nie poddawać.
  Chciałabym też odpowiedzieć na Twoje drugie pytanie :) Wiesz, moim największym marzeniem jest to aby być w życiu jeszcze bardziej szczęśliwa niż jestem dotychczas oraz to gdy w przyszłości założę rodzinę aby nigdy mnie nie opuścili. (boję się i równocześnie nienawidzę samotności) Bo szczęśliwa kobieta to taka gdy ma przy sobie swojego przystojnego, kochającego męża, gromadkę uśmiechniętych dzieci, piękny dom i milion ciuszków. A reszta sama się ułoży :) Pozdrawiam Cię serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bernadeta B
  bernadetaaa@interia.pl
  Przyznam, że bardzo ciekawy konkurs, skłaniający do przemyśleń :)
  Moim najważniejszym celem w życiu jest konsekwentnie realizować i spełniać swoje marzenia, bo jak wiadomo człowiek zrelaksowany, który robi coś co sprawia mu przyjemność jest szczęśliwy. Pragnę tak gospodarować swoim czasem, by móc korzystać z każdej wolnej chwili, by spędzać ją z najbliższymi, znaleźć czas na odpoczynek i zadbać o swoją kondycję zarówno psychiczną jak i fizyczną. Długo się zbieram by zrobić to, co od dawna chodzi mi po głowie, czyli zapisanie się na kurs języka obcego. Spotkanie nowych ludzi, zawarcie nowych znajomości a także zrobienie czegoś dla siebie sprawiają, że mam poczucie iż nie będzie to inwestycja bezowocna.
  Planuję także więcej czasu spędzać z przyjaciółmi, takie miłe babskie pogaduszki są nam kobietom bardzo potrzebne od czasu do czasu. Pragnę znaleźć przede wszystkim więcej czasu dla bliskiej mi osoby. Usiąść na werandzie,popijając naszą ulubioną kawę z kardamonem uciekać we wspomnień czar, oglądać nasze wspólne zdjęcia z najpiękniejszych miejsc, które udało nam się zobaczyć.
  W dzisiejszym zabieganym świecie często brakuje nam czasu dla bliskich a czasem wystarczy tylko być i nawet cisza jest wtedy najpiękniejszą rozmową. I takich chwil mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jak najwięcej. Poza tym chciałabym mieć szczęśliwą rodzinę i pracę dającą satysfakcję.

  OdpowiedzUsuń
 3. They are good products! I'm your new follower # 107, would you like to follow me back?

  www.thebeautybymisst.blogspot.it

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi! you have a lovely blog, would you like to follow each other? I am following you now ;) Hope you follow me back ;)
  Kisses from www.alphasdreams.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Katarzyna N.
  e-mail: prada1990@vp.pl
  Może nie będę oryginalna i wylewna,ale Moim największym marzeniem jest wygrać w totka i pomóc najbardziej potrzebującym ludziom:)
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń